Kategorie

Promocje

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

Polecane Adapter SC Monoblok SM APC Simplex Zobacz większe

Adapter SC/APC SM Simplex

ASC/APC SM

Adapter światłowodowy jednomodowy z czołem ferruli z kątem 8°.

Wyprzedaż Pigtail SC/APC

 

Więcej szczegółów



3,57 zł brutto

Ilość Rabat Oszczędzasz
100 20% Do 71,40 zł
48 15% Do 25,70 zł
12 8% Do 3,43 zł
  • adapter spełnia wymagania norm: IEC-61754-4, PN-EN186260:2000, ZN-05/TP S.A.-044

typ złącza

SC

warunki testu

MM PC 0°

SM PC 0°

SM APC 8°

straty wtrąceniowe IL [dB]

0,25 typowe

0,4 maksymalne

IEC 61300-3-4; l=1300/1550 nm

straty odbiciowe RL [dB]

40

55

65

IEC 61300-3-6; l=1300/1550 nm

powtarzalność IL [dB]

±0,1

w całym okresie użytkowania

trwałość

ponad 1000 cykli łączeniowych

temperatura pracy [°C]

– 40 do +85

w zależności od specyfikacji kabla

średnica ferruli [mm]

2,5

skrócony kod

SC

SCP

SCA