Rodo

Szanowni Państwo,

Na naszych stronach używamy plików cookies („ciasteczek”) do celów statystycznych oraz profilowania dla lepszego dopasowania treści dla Państwa.
Klikając przycisk „Akceptuj” akceptują Państwo poniższe postanowienia.

RODO:

Dnia 25 maja 2018 r. zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
W związku z powyższym chcieliśmy Państwa poinformować na jakich zasadach przetwarzamy Państwa dane osobowe.

Dane:

Dane osobowe to informacje, na podstawie których możemy zidentyfikować Państwa (np. adres mailowy, adres IP). Dane te mogą być zapisywane w plikach cookies przez nas oraz naszych sprawdzonych partnerów.

Pliki cookies („ciasteczka”):

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies („ciasteczka”), które służą do zapisywania w Państwa przeglądarce ustawień strony np. loginu i hasła.

Administrator danych:

Administratorem danych jest OPTOMER Julian Meller Zdzisław Rzetelski sp. j. z siedzibą w Łodzi przy ul. Kaczeńcowej 8. Państwa dane mogą być przekazywane do sprawdzonych partnerów w celu realizacji zamówień (np. kurierzy) oraz zapewnienie funkcjonowania strony (np. dostawcy hostingu). Pełną listę firm znajdą Państwo poniżej.

Cel przetwarzania danych:

Przetwarzamy dane do celów statystycznych oraz profilowania dla lepszego dostosowania treści oferty dla Państwa. W przypadku klientów sklepu internetowego przetwarzanie służy do realizacji zamówień oraz zapewnieniu bezpieczeństwa przed utratą konta.

Państwa prawa:

Wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne.
W przypadku udzielenia zgody mogą Państwo ją w każdej chwili wycofać – wystarczy wyczyścić pliki cookies w przeglądarce.
Mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, przeniesienia, usunięcia oraz ograniczenia ich przetwarzania. W każdej chwili mogą Państwo złożyć skargę do Urzędu Ochrony Danych Osobowych (UODO).

Kontakt:

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać pisząc maila na adres: rodo@optomer.pl lub dzwoniąc pod numer +48 42 611 01 00.

Zgoda:

W celu wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych prosimy kliknąć przycisk „Akceptuj”.

Lista sprawdzonych partnerów:

- EXIS – dostawca hostingu
- InterData – dostawca hostingu
- SUUS – firma kurierska
- UPS – firma kurierska
- Google Ireland Limited – reklama Adwords oraz statystki strony
- Sage - ERP

Akceptuj Odrzuć

Kategorie

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

Miernik Strat Wtrąceniowych OP815 Zobacz większe

Miernik Strat Wtrąceniowych OP815

MSW-OP815

Miernik Strat Wtrąceniowych OP815 to proste i niezawodne urządzenie pomiarowe, umożliwiające w całkowicie automatyczny sposób dokonać pomiaru strat wtrąceniowych dla jednej lub dwóch fal.

Więcej szczegółów

  • wysoka precyzja pomiaru
  • wysoka prędkość interfejsu USB do podłączenia komputera
  • oprogramowanie OPL-Pro przeznaczone do zapisywania danych pomiarowych bezpośrednio do arkusza
  • interfejs do niestandardowych aplikacji za pośrednictwem OPL-SDK
  • całkowicie automatyczny pomiar strat wtrąceniowych dla jednej lub dwóch fal
  • różnorodne opcje detektora dla pojedynczego i podwójnego włókna

miernik mocy optycznej

zakres pomiaru

zakres długości fali

całkowita dokładność

odchylenie ±0,05 dB

odchylenie ±0,01 dB

1 mm InGaAs

+6 dBm do -72 dBm dla 1490 nm

850 nm 980 nm 1300 nm 1310 nm 1490 nm 1550 nm 1625 nm

±0,25 dB
w warunkach kalibracji
dla wszystkich długości fal
z wzorcowymi NIST

+3 dBm do -65 dBm dla 1490 nm

<10 dB zmiany mocy

3 mm InGaAs

+3 dBm do -72 dBm dla 1490 nm

0 dBm do -65 dBm
dla 1490 nm

5 mm InGaAs

0 dBm do -65 dBm
dla 1490 nm

0 dBm do -55 dBm
dla 1490 nm

10 mm InGaAs

0 dBm do -55 dBm
dla 1490 nm

0 dBm do -45 dBm
dla 1490 nm

3 mm Silicon

0 dBm do -65 dBm
dla 980 nm

650 nm 850 nm 980 nm

0 dBm do -55 dBm
dla 980 nm

straty wtrąceniowe

pasmo źródła

włókno wewnętrzne

moc wyjściowa

stabilność źródła

1310/1550 nm Laser

<10 nm

9/125 (SMF28)

Typowa – 1,5 dBm

±0,02 dB

1310/1490/1550/1625 nm Laser

Typowa – 2,5 dBm

850/1300 nm LED

<140 nm (850 nm)

<200 nm (1300 nm)

50/125 62.5/126 105/125

18 dbM: 62,5/125 um