Rodo

Szanowni Państwo,

Na naszych stronach używamy plików cookies („ciasteczek”) do celów statystycznych oraz profilowania dla lepszego dopasowania treści dla Państwa.
Klikając przycisk „Akceptuj” akceptują Państwo poniższe postanowienia.

RODO:

Dnia 25 maja 2018 r. zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
W związku z powyższym chcieliśmy Państwa poinformować na jakich zasadach przetwarzamy Państwa dane osobowe.

Dane:

Dane osobowe to informacje, na podstawie których możemy zidentyfikować Państwa (np. adres mailowy, adres IP). Dane te mogą być zapisywane w plikach cookies przez nas oraz naszych sprawdzonych partnerów.

Pliki cookies („ciasteczka”):

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies („ciasteczka”), które służą do zapisywania w Państwa przeglądarce ustawień strony np. loginu i hasła.

Administrator danych:

Administratorem danych jest OPTOMER Julian Meller Zdzisław Rzetelski sp. j. z siedzibą w Łodzi przy ul. Kaczeńcowej 8. Państwa dane mogą być przekazywane do sprawdzonych partnerów w celu realizacji zamówień (np. kurierzy) oraz zapewnienie funkcjonowania strony (np. dostawcy hostingu). Pełną listę firm znajdą Państwo poniżej.

Cel przetwarzania danych:

Przetwarzamy dane do celów statystycznych oraz profilowania dla lepszego dostosowania treści oferty dla Państwa. W przypadku klientów sklepu internetowego przetwarzanie służy do realizacji zamówień oraz zapewnieniu bezpieczeństwa przed utratą konta.

Państwa prawa:

Wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne.
W przypadku udzielenia zgody mogą Państwo ją w każdej chwili wycofać – wystarczy wyczyścić pliki cookies w przeglądarce.
Mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, przeniesienia, usunięcia oraz ograniczenia ich przetwarzania. W każdej chwili mogą Państwo złożyć skargę do Urzędu Ochrony Danych Osobowych (UODO).

Kontakt:

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać pisząc maila na adres: rodo@optomer.pl lub dzwoniąc pod numer +48 42 611 01 00.

Zgoda:

W celu wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych prosimy kliknąć przycisk „Akceptuj”.

Lista sprawdzonych partnerów:

- EXIS – dostawca hostingu
- InterData – dostawca hostingu
- SUUS – firma kurierska
- UPS – firma kurierska
- Google Ireland Limited – reklama Adwords oraz statystki strony
- Sage - ERP

Akceptuj Odrzuć

Kategorie

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

Promocja Promocja Obniżka! Światłowód Niewidoczny – Zestaw Instalacyjny 20 m (Gniazdko NGO-12, Adapter, Pigtail) Zobacz większe

Światłowód Niewidoczny – Zestaw Instalacyjny 35 m (Gniazdko NGO-12, Adapter, Pigtail)

KN-NGO-12/K/SCA/35/KNTG.657B3

Światłowód Niewidoczny to specjalnie zaprojektowany system, niemal niezauważalnych mikrokabli, przeznaczony jest do wykonania okablowania poziomego wewnątrz budynków.

Zestaw zawiera: Gniazdko NGO-12, pigtail SC/APC wykonany na kablu niewidocznym o długości 35 m, adapter SC/APC, klip zewnętrzny, klip prosty, klip wewnętrzny - po 5 sztuk, klej 20 ml, zestaw montażowy gniazdka.

Wyprzedaż Kable Łatwego Dostępu

 

Więcej szczegółów


177,33 zł


163,59 zł brutto

-25%

Kabel wykonany jest z materiałów całkowicie przezroczystych, średnica zewnętrzna 0,9 mm.  Mocowanie kabla, możliwe jest do każdej ściany. Odbywa się ono za pomocą specjalnie zaprojektowanych mikroklipów. Dodatkowo sam kabel można przytwierdzić do ściany za pomocą dedykowanego kleju. Wewnątrz kabla znajduje się włókno G657 B3 co znacznie ułatwia jego instalację na krawędziach i narożnikach budynku.

Elementy systemu:

Przezroczysty mikrokabel:

  • średnica zewnętrzna 0,9 mm
  • konstrukcja: ścisła tuba
  • kabel G657 B3
  • powłoka zewnętrzna wykonana z plastiku o wysokiej wytrzymałości mechanicznej
  • kabel praktycznie niewidoczny
  • możliwość malowania
  • materiał niepodtrzymujący płomienia

Samoprzylepne klipy:

  • mocują mikrokabel do ściany o dowolnej konstrukcji
  • możliwość łatwego demontażu
  • nie niszczą powierzchni ściany
  • przezroczyste
  • możliwość malowania
  • materiał niepodtrzymujący płomienia

Dedykowany klej:

  • stosowany w przypadku konieczności zwiększenia przyczepności klipów (np. wielokrotne użycie) lub do klejenia samego kabla
  • łatwy w zamalowywaniu
  • niepodtrzymujący płomienia

Gniazdko optyczne:

  • estetyczne o niewielkich wymiarach
  • wyposażone w automatycznie zamykające się przesłony, chroniące przed zanieczyszczeniem złączy i promieniowaniem lasera
  • możliwość instalacji 2 złączy SC/APC, dwóch spawów mechanicznych lub 2 osłonek termokurczliwych spawów
  • wykonane z materiału niepalnego

kod produktu

opis produktu

NGO-12/K/KN/SCA/20/KNTG.657B3/1J/0,9/LFH

Zestaw 20 m Światłowodu Niewidocznego do instalacji FTTH w mieszkaniu klienta.
Zawiera: Gniazdko NGO-12, pigtail SC/APC wykonany na kablu niewidocznym o długości 20 m, adapter SC/APC, klip zewnętrzny, klip prosty, klip wewnętrzny – po 5 sztuk, klej 20 ml , zestaw montażowy gniazdka.

NGO-12/K/KN/SCA/35/KNTG.657B3/1J/0,9/LFH Zestaw 35 m Światłowodu Niewidocznego do instalacji FTTH w mieszkaniu klienta.
Zawiera: Gniazdko NGO-12, pigtail SC/APC wykonany na kablu niewidocznym o długości 35 m, adapter SC/APC, klip zewnętrzny, klip prosty, klip wewnętrzny – po 5 sztuk, klej 20 ml, zestaw montażowy gniazdka.
NGO-12/K/KN/SCA/40/KNTG.657B3/1J/0,9/LFH Zestaw 40 m Światłowodu Niewidocznego do instalacji FTTH w mieszkaniu klienta.
Zawiera: Gniazdko NGO-12, pigtail SC/APC wykonany na kablu niewidocznym o długości 40 m, adapter SC/APC, klip zewnętrzny, klip prosty, klip wewnętrzny – po 5 sztuk, klej 20 ml, zestaw montażowy gniazdka.

kod produktu opis produktu j.m.
WN-KLEJ Klej do kabla 1J niewidocznego 20 ml. szt.
WN-KLIP ZEWN Kabel niewidoczny - osprzęt - klip zewnętrzny szt.
WN-KLIP WEWN Kabel niewidoczny - osprzęt - klip wewnętrzny szt.
WN-KLIP PROSTY Kabel niewidoczny - osprzęt - klip przelotowy szt.
WN-WŁÓKNO-1J Kabel światłowdowy SM "niewidoczny" 1J, włókno G657 B3 mb.