Newsletter: Fibre Sky System – Światłowodowe Sieci Napowietrzne FTTH!

Zapraszamy do skorzystania z wyprzedaży w sklepie internetowym www.sklep.optomer.pl na pigtaile SC/APC od 1,99 zł netto oraz na Kable Łatwego Dostępu. Ograniczona ilość produktów w wyprzedaży.

 

Pigtail jednomodowy o długości 2 m na tubie w kolorze żółtym na włóknie SMG.652 D ze złączem SC Monoblok APC.         Pigtail jednomodowy o długości 2,5 m na kablu stacyjnym w kolorze żółtym na włóknie SMG.657 A2 ze złączem SC Monoblok APC.
Kabel łatwego dostępu, 24 włókien (2 tuby po 12 włókien) G.657A2 w powłoce 900 um, możliwość wyciągnięcia do 6 m tuby. Powłoka zewnętrzna niepalna, bezhalogenowa. Sprzedawany na bębnie w ilości fabrycznej o długości kabla około 2 000 m.     Kabel łatwego dostępu, 36 włókien (3 tuby po 12 włókien) G.657A2 w powłoce 900 um, możliwość wyciągnięcia do 6 m tuby. Powłoka zewnętrzna niepalna, bezhalogenowa. Sprzedawany na bębnie w ilości fabrycznej o długości kabla około 2 000 m. 
Kabel łatwego dostępu, 72 włóknien (6 tuby po 12 włókien) G.657A2 w powłoce 900 um, możliwość wyciągnięcia do 6 m tuby. Powłoka zewnętrzna niepalna, bezhalogenowa. Sprzedawany na bębnie w ilości fabrycznej o długości kabla około 2 000 m.   Kabel łatwego dostępu, 24 włókien G.657A2 w powłoce 900 um, możliwość wyciągnięcia do 20 m włókna. Powłoka zewnętrzna niepalna, bezhalogenowa. Sprzedawany na bębnie w ilości fabrycznej o długości kabla około 2 000 m.