Rodo

Szanowni Państwo,

Klikając przycisk „Akceptuj” akceptują Państwo poniższe postanowienia.

RODO:

Dnia 25 maja 2018 r. zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
W związku z powyższym chcieliśmy Państwa poinformować na jakich zasadach przetwarzamy Państwa dane osobowe.

Dane:

Administrator danych:

Administratorem danych jest OPTOMER Julian Meller Zdzisław Rzetelski sp. j. z siedzibą w Łodzi przy ul. Kaczeńcowej 8. Państwa dane mogą być przekazywane do sprawdzonych partnerów w celu realizacji zamówień (np. kurierzy) oraz zapewnienie funkcjonowania strony (np. dostawcy hostingu). Pełną listę firm znajdą Państwo poniżej.

Cel przetwarzania danych:

Przetwarzamy dane do celów statystycznych oraz profilowania dla lepszego dostosowania treści oferty dla Państwa. W przypadku klientów sklepu internetowego przetwarzanie służy do realizacji zamówień oraz zapewnieniu bezpieczeństwa przed utratą konta.

Państwa prawa:

Wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne.
Mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, przeniesienia, usunięcia oraz ograniczenia ich przetwarzania. W każdej chwili mogą Państwo złożyć skargę do Urzędu Ochrony Danych Osobowych (UODO).

Kontakt:

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać pisząc maila na adres: rodo@optomer.pl lub dzwoniąc pod numer +48 42 611 01 00.

Zgoda:

W celu wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych prosimy kliknąć przycisk „Akceptuj”.

Lista sprawdzonych partnerów:

- EXIS – dostawca hostingu
- InterData – dostawca hostingu
- SUUS – firma kurierska
- UPS – firma kurierska
- Google Ireland Limited – reklama Adwords oraz statystki strony
- Sage - ERP

Akceptuj Odrzuć

Firma OPTOMER zajmująca się projektowaniem i produkcją telekomunikacyjnego osprzętu światłowodowego poszukuje kandydata/kandydatki na stanowiska:

 Pracownik Biurowy
(ogłoszenie nieaktualne)

Opis stanowiska:

•    fakturowanie
•    przygotowywanie ofert handlowych
•    bieżąca obsługa i monitorowanie zamówień
•    współpraca z działami operacyjnymi
•    umiejętność pracy w zespole

Wymagania:

•    wykształcenia minimum średniego
•    zaangażowania i chęci do pracy
•    komunikatywności
•    znajomości obsługi komputera
•    chęci zdobywania wiedzy produktowej i nowych umiejętności
•    doświadczenie w dziale sprzedaży będzie dodatkowym atutem
•    umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

•    stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
•    miłą atmosferę i pracę w jednej z najlepszych firm w branży
•    możliwość rozwoju zawodowego
•    pracę biurową w godzinach 8-16

List motywacyjny oraz CV prosimy przesyłać na adres mailowy: praca@optomer.pl podając w tytule nazwę stanowiska.

Więcej informacji o ofercie można uzyskać pod numer telefonu: 42 6110100 wew. 11

Prosimy o dołączenie klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r., Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami)”.

Pozostałe ofery pracy:

 Przedstawiciel Handlowy B2B

•    pozyskiwanie nowych klientów
•    przygotowywanie ofert
•    budowanie relacji z obecnymi klientami
•    prowadzenie negocjacji handlowych

Wymagania:

•    doświadczenie w sprzedaży B2B, B2C mile widziane
•    czynne prawo jazdy kat. B
•    znajomość branży telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem
•    wykształcenie minimum średnie
•    znajomość obsługi komputera
•    łatwość nawiązywania kontaktów
•    wysoka kultura osobista

Oferujemy:

•    wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
•    możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
•    udział w targach i konferencjach