Rodo

Szanowni Państwo,

Na naszych stronach używamy plików cookies („ciasteczek”) do celów statystycznych oraz profilowania dla lepszego dopasowania treści dla Państwa.
Klikając przycisk „Akceptuj” akceptują Państwo poniższe postanowienia.

RODO:

Dnia 25 maja 2018 r. zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
W związku z powyższym chcieliśmy Państwa poinformować na jakich zasadach przetwarzamy Państwa dane osobowe.

Dane:

Dane osobowe to informacje, na podstawie których możemy zidentyfikować Państwa (np. adres mailowy, adres IP). Dane te mogą być zapisywane w plikach cookies przez nas oraz naszych sprawdzonych partnerów.

Pliki cookies („ciasteczka”):

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies („ciasteczka”), które służą do zapisywania w Państwa przeglądarce ustawień strony np. loginu i hasła.

Administrator danych:

Administratorem danych jest OPTOMER Julian Meller Zdzisław Rzetelski sp. j. z siedzibą w Łodzi przy ul. Kaczeńcowej 8. Państwa dane mogą być przekazywane do sprawdzonych partnerów w celu realizacji zamówień (np. kurierzy) oraz zapewnienie funkcjonowania strony (np. dostawcy hostingu). Pełną listę firm znajdą Państwo poniżej.

Cel przetwarzania danych:

Przetwarzamy dane do celów statystycznych oraz profilowania dla lepszego dostosowania treści oferty dla Państwa. W przypadku klientów sklepu internetowego przetwarzanie służy do realizacji zamówień oraz zapewnieniu bezpieczeństwa przed utratą konta.

Państwa prawa:

Wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne.
W przypadku udzielenia zgody mogą Państwo ją w każdej chwili wycofać – wystarczy wyczyścić pliki cookies w przeglądarce.
Mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, przeniesienia, usunięcia oraz ograniczenia ich przetwarzania. W każdej chwili mogą Państwo złożyć skargę do Urzędu Ochrony Danych Osobowych (UODO).

Kontakt:

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać pisząc maila na adres: rodo@optomer.pl lub dzwoniąc pod numer +48 42 611 01 00.

Zgoda:

W celu wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych prosimy kliknąć przycisk „Akceptuj”.

Lista sprawdzonych partnerów:

- EXIS – dostawca hostingu
- InterData – dostawca hostingu
- SUUS – firma kurierska
- UPS – firma kurierska
- Google Ireland Limited – reklama Adwords oraz statystki strony
- Sage - ERP

Akceptuj Odrzuć

Kategorie

Promocje

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

Promocja Promocja Obniżka! Patchcord Duplex LC/APC - SC/APC 30 cm SMG.652D Zobacz większe

Patchcord Duplex LC/APC - SC/APC 15 m SMG.652D

Patchcord Duplex jednomodowy ze złączami LC oraz SC na kablu stacyjnym G.652D z czołem ferruli pod kątem 8°.

Ograniczona ilość produktów w promocji!

Więcej szczegółów

Wysyłka w 24 h


59,20 zł


36,41 zł brutto

-50%

Złącza LC:

  • złącza światłowodowe LC o miniaturowej konstrukcji z ferrulą monoblok 1,25 mm
  • spełniają wymagania norm: IEC 61754-20, PN-EN50377-7-4, ZN-05/TP S.A.-044, ZN-05/TP S.A.-044


Złącza SC:

  • złącza światłowodowe SC Monoblok z ferrulą monolityczną
  • spełniają wymagania norm: IEC-61754-4, PN-EN186260:2000, ZN-05/TP S.A.-044

typ złącza

LC APC 8°

SC APC 8°

warunki testu

straty wtrąceniowe IL [dB]

0,2

0,15

IEC 61300-3-4; l=1300/1550 nm

straty odbiciowe RL [dB]

70

65

IEC 61300-3-6; l=1300/1550 nm

powtarzalność IL [dB]

±0,1

w całym okresie użytkowania

trwałość

ponad 1000 cykli łączeniowych

temperatura pracy [°C]

– 40 do +85

w zależności od specyfikacji kabla

średnica ferruli [mm]

1,25

2,5

skrócony kod

LCA

SCA